ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9783026
nr 978 3026
1800-tal, Etikettmärkt Hermann Tautz Kungl Hof Förgyllare och modelleur i Stockholm, höjd: 153 cm
Kondition: slitage, skador, dekordel saknas
Utrop:
6.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 19:04:42
5.400 kr
8.200 kr
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
8.600 kr
- Klassiska
31 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska